Ubytování

Chalupa na vršku

je rekreační domek umístěný na okraji obce Supíkovice s krásným výhledem do Polska. Kolem domu je rozlehlá oplocená zahrada, v okolí louky a pastviny pro koně, les ve vzdálenosti asi 150 m. V těsné blízkosti domu je kryté venkovní posezení.

  

Ubytování

Chalupa poskytuje ubytování pro 10 dospělých a jedno dítě v dětské postýlce.

V patře umístěny tři ložnice – 2x 4 lůžka a 1x dvoulůžko s dětskou postýlkou. V každé ložnici vždy dvoulůžko a dvě jednotlivá lůžka.

Maximální kapacita je 11 dospělých (přistýlka ve společenské místnosti).

Délka ubytování  – upřednostňujeme 7 nocí. Jinak viz. “Podmínky ubytování.”

Vybavení

V chalupě je plně vybavená kuchyně s kuchyňskou linkou, jejíž součástí je plynový sporák s elektrickou troubou, lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Jídelní stůl. Na kuchyň navazuje hračkami vybavená herna pro děti.

Ve společenské místnosti je velká sedací souprava, rozložitelné křeslo, TV. Wifi připojení k internetu.

 

Sociální zařízení

Samostatná koupelna s umyvadlem a vanou, ve vedlejší místnosti WC.

Vytápění

Celý objekt je vytápěn plynem.

Doprava, parkování

Na pozemku domu lze zaparkovat 3 auta + jedno do dvougaráže, ve které také je prostor pro umístění 10 kol. Asi 200 m od domu je autobusová zastávka.

Výlety, zábava

Okolí vhodné pro turistiku a cykloturistiku. Vrstevnice v lese těsně nad domem navazuje na Jesenické cyklotrasy. V blízkosti jeskyně Na špičáku, ke koupání rybník Florian, krytý bazén v České Vsi, nedaleko rozhledna Zlatý Chlum, ranč Orel s adrenalin parkem, lanovým centrem a možností jízdy na koni. Lázeňské město Jeseník s dalšími možnostmi zábavy ve vzdálenosti 10 km.

Provoz a poplatky

Provoz celoročně.

Cena za týdenní pronájem

v období od 1.5. do 30.9. je 10.150,- Kč (za noc  1450,- Kč)                                v období od 1.10. do 30.4. je 11.200,- Kč (za noc 1600,- Kč)

Objednat možno nejméně 2 noci!